Kontakt

Här nedan finner du telefonnummer och mejladresser till samtliga anställda inom Moestue. Är du osäker på vem du söker så går det bra att mejla vår infobox, så återkommer vi till dig.

Träffa vår personal

Anders Räster
Björn Lönnberg MD & Partner +46 8 525 019 63 bjorn@moestue.se
Anders Räster
Daniel Gyhlénius VP & Partner +46 70 598 14 45 daniel@moestue.se
Anders Räster
Anders Rüster Brand Manager +46 8 525 019 64 anders@moestue.se
Anders Räster
Hashim Yamashita Finance Support +46 8 525 019 62 hashim@caskmoestue.se
Anders Räster
Moestue Sverige Växel & Information +46 8 530 335 00 info@moestue.se
Anders Räster
Marie Grönlund Sales Representative +46 76 808 35 00 marie@caskmoestue.se
Anders Räster
Magnus Stenberg Sales Director +46 76 677 49 67 magnus@caskmoestue.se
Anders Räster
Jonas Hellman Sales Representattive +46 70 289 52 42 jonas@caskmoestue.se
Anders Räster
Helena Edbladh Marketing & PR +46 8 530 333 98 helena@caskmoestue.se
Anders Räster
Daniel Holmström Brand Ambassador S.A Damm +46 73 941 76 68 dholmstrom@damm.es

Moestue Logo

VÄLKOMMEN TILL
MOESTUE SVERIGE

Här kan du se vårt sortiment och vilka produkter som
finns på Systembolaget och vilka du kan beställa.

Kontakt – Moestue Grape Selections