Kontakt

Här nedan finner du telefonnummer och mejladresser till samtliga anställda inom Moestue. Är du osäker på vem du söker så går det bra att mejla vår infobox, så återkommer vi till dig.

Träffa vår personal

Anders Räster
Daniel Gyhlénius CEO & Partner +46 70 598 14 45 daniel@moestue.se
Anders Räster
Anders Rüster Business Development Manager +46 70 391 19 73 anders@moestue.se
Anders Räster
Mats Abrahamsson Senior Brand Manager +46 70 269 02 28 mats@moestue.se
Anders Räster
Hashim Yamashita Finance Manager +46 8 525 019 62 hashim@caskmoestue.se
Anders Räster
Therese Norström Finance Support +46 76 639 97 04 therese@caskmoestue.se
Anders Räster
Moestue Sverige Växel & Information +46 8 530 335 00 info@moestue.se
Anders Räster
Marie Grönlund Sales Representative +46 76 808 35 00 marie@caskmoestue.se
Anders Räster
Oscar Lind Sales Representative +46 73 853 69 77 oscar@caskmoestue.se
Anders Räster
Magnus Stenberg Sales Director +46 76 677 49 67 magnus@caskmoestue.se
Anders Räster
Jonas Hellman Sales Representative +46 70 289 52 42 jonas@caskmoestue.se
Anders Räster
Fredrik Larsson Key Account Manager +46 72 971 78 18 fredrik@caskmoestue.se

Moestue Logo

VÄLKOMMEN TILL
MOESTUE SVERIGE

Här kan du se vårt sortiment och vilka produkter som
finns på Systembolaget och vilka du kan beställa.

Kontakt – Moestue Grape Selections